• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Заклад дошкільної освіти

Дошкільний підрозділ при Богданівському навчально-виховному комплексі створений для дітей віком від трьох до шести років, де забезпечує догляд за ними, розвиток, виховання та навчання відповідно до Базового компонента дошкільної освіти. Дошкільний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» і Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими нормативно-правовими актами.

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Група працює за наступним графіком роботи: 9-ти годинним перебуванням дітей з 80.00 – 17.00.

ДНЗ розрахований на одну різновікову групу для 15 вихованців. Зараховування дітей до дошкільного навчального закладу здійснювалось на підставі статуту закладу освіти, заяв батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, ксерокопії свідоцтва про народження дитини. На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» (ст. 14) дошкільним навчальним закладом дотримано показник наповнюваності групи.

Кiлькiсть переглядiв: 534

Коментарi