• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Для батьків

Шановні батьки! Інформація для вас!

Що потрібно знати про грип!

ПЕРЕХВОРІТИ НА ГРИП – це НЕ перехворіти на важку форму застуди

Грип значно небезпечніший за застуду. Найважче грип протікає у людей, які відносяться до групи ризику: дітей, вагітних та породіль, людей, старших 65 років, людей з хронічними захворюваннями. Грип суттєво знижує їхні шанси видужати без небезпечних ускладнень, а часто — і вижити. Тому якщо маєте симптоми грипу — різке підвищення температури (більше 38 °С), головний біль, біль у м'язах, біль у горлі, кашель, нежить - не займаєтеся самолікуванням, а зверніться до лікаря.

НЕ МОЖНА ЗАРАЗИТИСЯ ВІРУСОМ ГРИПУ ВНАСЛІДОК ЩЕПЛЕННЯ

Для щеплення від грипу використовують вакцини, що містять інактивований штам вірусу грипу, який жодним чином не може передавати інфекцію.

Вітамін С- панацея від грипу

Немає жодних доказів щодо ефективності цього методу. Проте вживання продуктів із високим вмісто цього вітаміну не нашкодить

Обережно споживаймо часник та цибулю!

Всі ми звикли, що пари часнику знезаражують повітря в кімнаті, але їх насичений запах може спровокувати кашель і спазм бронхів. А надмірне вживання часнику (як і цибулі) може призвести до проблем зі шлунково-кишковим трактом. Тому будьмо обережні

Вийшовши на мороз з мокрим волоссям чи сидячи на протязі, ми НЕ можемо захворіти на грип!

Єдиний спосіб захворіти на грип – це заразитися вірусом. Звісно, що переохолоджуватися не варто. Але холодна погода не передає вірус грипу сама по собі.

Грип НЕ можна лікувати антибіотиками!

Грип – це вірусне захворювання. Антибіотики діють лише на бактерії та певні мікроорганізми, але не вражають віруси.

Кiлькiсть переглядiв: 556

Коментарi